z nami poczujesz co to znaczy prawdziwa adrenalina

Myślisz o imprezie integracyjnej, która scali zespół i sprawi, że pracownicy będą bardziej efektywni?

Adrenalina, konieczność współpracy i satysfakcja scalają zespół i pozwalają na oderwanie się od stresów codziennej pracy.

Imprezy Integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. Poprzez integrację znacznie podnoszą się morale pracowników, co przekłada się na efekty w pracy zawodowej. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

 

co oferujemy

imprezy integracyjne

Organizujemy ekscytującą gamę szytych na miarę zajęć korporacyjnych i integracyjnych w Sudetach, które są zaprojektowane tak, aby Twoja impreza firmowa zakończyła się sukcesem. Imprezy dostosowujemy do wymagań naszych klientów. Nasza oferta imprez na strzelnicy w połączeniu z jazdą w terenie zakończona ogniskiem i zimnym piwkiem to wspaniały pomysł na wspólne spędzenie czasu i zacieśnienie więzi pracowniczych.

gry i zabawy terenowe

Wykaż się zdolnością strzelania z wiatrówki oraz odszukaj skarby za pomocą wykrywacza metali. Sprawdź swoje zdolności nawigacyjne które doprowadzą cały zespół do miejsca gdzie będziecie mogli raczyć się doskonałymi wyrobami regionalnymi. A na końcu jazda po torze i konkurs picia piwka na czas.

jazda na torze

Siądź za kółkiem naszych terenówek i poczuj tą adrenalinę! Organizujemy jazdy samochodami terenowymi, na naszym torze i po bezdrożach, podczas których uczestnicy stają się członkami prawdziwej ekspedycji. Podczas przejazdu po torze, na kierowców czeka wiele ciekawych i trudnych prób, wymagających nie lada umiejętności. Tor urozmaicają wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, rów wodny, odcinki błotne, na których można spróbować swoich możliwości

Każda przygoda zaczyna się od pierwszego kroku

co zapewniamy

Już nie musisz się zastanawiać gdzie i jak zorganizować firmowe spotkanie pracowników lub imprezę integracyjną. 

Koniec z planowaniem i samodzielnym szukaniem atrakcji. Mamy Wszystko czego potrzebujesz! 

doświadczeni instruktorzy

Z nami nic Ci nie grozi!

dobry humor i zabawa

Najlepsza przygoda w Twoim życiu!

ognisko i zimne piwko

Kto odmówi zimnego piwka po dniu pełnym wrażeń?

Idealne dla małych i dużych grup

od 3 do 30 osób

zdjęcia oraz filmy

Na pamiątkę na cale życie!

nocleg i pyszne jedzonko!

Nie zostawimy was w lesie!

sprawdź nasze pozostałe oferty

strzelnica

Strzelectwo to świetny test na koncentrację, umiejętność opanowania emocji oraz izolacji od rozpraszających czynników z najbliższego otoczenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy otwarci na propozycje, każdą ofertę staramy się dopasować do wymagań i potrzeb organizatora.

OFERTA OFF-ROAD

Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji imprez integracyjnych o różnym stopniu zaawansowania. Realizowaliśmy wyjazdy firmowe dla wielkich korporacji z ogromnymi budżetami jak i dla małych kilku osobowych firm.

kontakt

697067946

info@kaliber4x4.pl

RADOCHÓW 137, 57-540 LĄDEK-ZDRÓJ